H4P110RFZA
MFR.Part #
H4P110RFZA
JLCPCB Part #
C1404626
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS