RP73D2A16R2BTG
MFR.Part #
RP73D2A16R2BTG
JLCPCB Part #
C4266187
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS