H8453RBYA
MFR.Part #
H8453RBYA
JLCPCB Part #
C1408257
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS