H48K66DYA
MFR.Part #
H48K66DYA
JLCPCB Part #
C3350471
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS