H88K66DYA
MFR.Part #
H88K66DYA
JLCPCB Part #
C1407779
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS