Y0062500R000T9L
MFR.Part #
Y0062500R000T9L
JLCPCB Part #
C1477464
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS