H4649RDYA
MFR.Part #
H4649RDYA
JLCPCB Part #
C3468841
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS