CRGH0603F8K87
MFR.Part #
CRGH0603F8K87
JLCPCB Part #
C2098372
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS