H45K62BDA
MFR.Part #
H45K62BDA
JLCPCB Part #
C1410928
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS