H44K42BCA
MFR.Part #
H44K42BCA
JLCPCB Part #
C1411640
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS