Y070730K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y070730K0000T9L
JLCPCB Part #
C1494339
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS