Y00624K70000A9L
MFR.Part #
Y00624K70000A9L
JLCPCB Part #
C1492116
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4.7kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS