H44K02DYA
MFR.Part #
H44K02DYA
JLCPCB Part #
C3364743
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS