H448R7DYA
MFR.Part #
H448R7DYA
JLCPCB Part #
C1409688
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS