H448R7BYA
MFR.Part #
H448R7BYA
JLCPCB Part #
C1411583
Description
-55℃~+155℃ 48.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS