H8715KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8715KBYA
JLCPCB Part #
C1408320
Package
Plugin
Description
250mW 715kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS