TJT2501R5J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TJT2501R5J
Description
1.5Ω 250W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS