H440R2DYA
MFR.Part #
H440R2DYA
JLCPCB Part #
C1409826
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS