H43K48BZA
MFR.Part #
H43K48BZA
JLCPCB Part #
C1409501
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS