CP0020270R0KE66
MFR.Part #
CP0020270R0KE66
JLCPCB Part #
C19536334
Description
-65℃~+225℃ 20W 270Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS