CRGH2512F261K
MFR.Part #
CRGH2512F261K
JLCPCB Part #
C1705919
Description
-55℃~+155℃ 250V 261kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS