H4332KBZA
MFR.Part #
H4332KBZA
JLCPCB Part #
C1409279
Description
-55℃~+155℃ 332kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS