CRGV0805F332K
MFR.Part #
CRGV0805F332K
JLCPCB Part #
C4237513
Description
-55℃~+125℃ 125mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS