H432K4BCA
MFR.Part #
H432K4BCA
JLCPCB Part #
C1410248
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS