3430H2F820RTE
MFR.Part #
3430H2F820RTE
JLCPCB Part #
C5892433
Description
-55℃~+155℃ 2W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS