H428K7BYA
MFR.Part #
H428K7BYA
JLCPCB Part #
C1411788
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS