H42K43BZA
MFR.Part #
H42K43BZA
JLCPCB Part #
C3440421
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS