SM308035003F
MFR.Part #
SM308035003F
JLCPCB Part #
C3526039
Description
-55℃~+110℃ 4W 500kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS