H4294KBZA
MFR.Part #
H4294KBZA
JLCPCB Part #
C1409325
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS