H4280KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4280KBCA
JLCPCB Part #
C1410197
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS