H81K74BZA
MFR.Part #
H81K74BZA
JLCPCB Part #
C1406297
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS