H426R7BZA
MFR.Part #
H426R7BZA
JLCPCB Part #
C3502838
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS