H425R5BYA
MFR.Part #
H425R5BYA
JLCPCB Part #
C1411530
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS