H420KBCA
MFR.Part #
H420KBCA
JLCPCB Part #
C1410216
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS