Y0013256R000A9L
MFR.Part #
Y0013256R000A9L
JLCPCB Part #
C1490403
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 256Ω 2W ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS