H8237RBZA
MFR.Part #
H8237RBZA
JLCPCB Part #
C3456319
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS