H419R6BYA
MFR.Part #
H419R6BYA
JLCPCB Part #
C1411557
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS