HFW1201G01M
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HFW1201G01M
JLCPCB Part #
C1561415
Package
Plugin
Description
-65℃~+125℃ 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 28V@DC 2A 4ms 4ms 插件 Signal Relays