RR01J27RTB
MFR.Part #
RR01J27RTB
JLCPCB Part #
C1366685
Description
-55℃~+235℃ 1W 27Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS