H4133KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4133KBCA
JLCPCB Part #
C1410082
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS