H4110KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4110KBCA
JLCPCB Part #
C1410017
Package
Plugin
Description
110kΩ 500mW ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS