H4511KBYA
MFR.Part #
H4511KBYA
JLCPCB Part #
C1411784
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS