H410K2BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H410K2BCA
JLCPCB Part #
C1410240
Package
Plugin
Description
10.2kΩ 500mW ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS