CRGCQ1206J2R2
MFR.Part #
CRGCQ1206J2R2
JLCPCB Part #
C4251981
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS