Y000791K8000B0L
MFR.Part #
Y000791K8000B0L
JLCPCB Part #
C1493686
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 91.8kΩ Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS