FRN25J33R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FRN25J33R
JLCPCB Part #
C3566619
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thin Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS