RP73D2A976KBTDF
MFR.Part #
RP73D2A976KBTDF
JLCPCB Part #
C1718242
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 976kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS