SQMR1075KJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQMR1075KJ
JLCPCB Part #
C1366049
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 10W 75kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS