Y00077K20000T9L
MFR.Part #
Y00077K20000T9L
JLCPCB Part #
C1496873
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.2kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS