FCB42K2J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
FCB42K2J
Description
-55℃~+200℃ 2.2kΩ 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS